
Categorie: WooCommerce webshop
Tags: afrekenen, algemene voorwaarden, knopje, WooCommerce
Inhoudsopgave van: WooCommerce algemene voorwaarden knopje bij checkout
Heb je een mooie WooCommerce webshop? Mooi! Super flexibel, en fijn in te stellen. Je kunt ook iDeal betalingen ontvangen via bijvoorbeeld Mollie.
Wist je dat je bij de "checkout" een knopje kunt krijgen met "Ik heb de algemene voorwaarden gelezen en ik ga hiermee akkoord" ? Ook bekend als "ik ga akkoord met de algemene voorwaarden".
Ga naar je wp-admin en klik op WooCommerce -> Instellingen

Optie 1) Klik daarna op Afrekenen en scroll naar "Afrekenpagina's".
Optie 2) Staat de Afrekenen tab er niet? Klik dan op Geavanceerd en dan op "Pagina-instellingen".
Daar kun je bij Algemene Voorwaarden een bestaande pagina kiezen waarnaar je wil linken.

Even invullen, opslaan en klaar!

Kijk eens hoe mooi het resultaat is:

Geef je reactie
Als je dit artikel leuk vond, dan moet je deze speciaal geselecteerde artikelen ook lezen!
-
Aangesloten bij Webwinkelkeur
AlgemeenGoed nieuws! ManagedWPHosting is sinds september dit jaar aangesloten bij Stichting Webwinkelkeur als lid. Een topbeslissing, want wij worden extra gecontroleerd en jij kunt ons als kundige leverancier extra waarderen met een online review! Daarmee help je anderen ook een juiste beslissing te maken en voor ons te kiezen voor WordPress webhosting. Zien we je review straks […]
-
WooCommerce PDF factuur in de mail
WooCommerce webshopKen je dat? Je hebt een mooie WooCommerce shop, maar je wil een PDF factuur laten meesturen in de mail en het moet een gratis plugin zijn.
-
WooCommerce verhuizing: Producten, Bestellingen en Klanten
PluginSoms is het nodig een WooCommerce webwinkel te exporteren en importeren. WooCommerce werkt met de ingebakken WordPress tabellen voor opslag van data. Super!
6 responses to “WooCommerce algemene voorwaarden knopje bij checkout”
Geef een reactie
Ervaringen van anderen
Alles zo gedaan , en de tekst en het aanvinkvakje staat er ook. Alleen de woorden algemene voorwaarden is geen link geworden.
De klant kan er dus niet op klikken zodat hij naar de betreffende pagina gaat.
Ik denk dat je je vertaling moet bijwerken voor WooCommerce -> die procent "s" is de link naar je pagina.
grep -r 'en ga hiermee'
Binary file wp-content/languages/plugins/woocommerce-nl_NL.mo matches
wp-content/languages/plugins/woocommerce-nl_NL.po:msgstr "Ik heb de %s van de website gelezen en ga hiermee akkoord"
Ik wil dat graag i.c.m. met Mollie voor elkaar krijgen, maar de 'Afrekenen' tab staat er bij mij niet tussen, wel 'Betalingen', maar daar kan ik dit niet aangeven.
Hi Erwin,
kijk dan even bij Geavanceerd (zie screenshot 2) , daar staat het momenteel.
Beste,
alsook bij mij verschijnt er geen knopje om algemene voorwaarde te kunnen ondertekenen.
Mvg Niels
Is dit ook bij het storefront of twenty-twenty thema zo?
Als ik nu op een paar shops kijk werkt deze oplossing nog steeds.